Oława: Pijany kierowca uszkodził 6 pojazdów
Pijany kierowca wjechał w zaparkowane na parkingu samochody. Uszkodzonych zostało aż sześć pojazdów.

Zobacz też: Świdnica: Pijany lekarz przyjmował pacjentów w szpitalu
Nietrzeźwy kierowca wjechał w samochody
W sobotę około godziny 16:30 na parkingu przed jedną z galerii handlowych w Oławie samochód wjechał w zaparkowane pojazdy.
Łącznie uszkodzonych zostało sześć samochodów. Na szczęście w zdarzeniu nikt nie ucierpiał.
Z samochodu, który uderzył w pozostałe wyszedł ledwo trzymający się na nogach kierowca.
Jak się okazało, mężczyzna był nie tylko pijany, ale również nie posiadał uprawnień do kierowania samochodem.
Pijanemu kierowcy bez uprawnień grozi teraz nawet kara więzienia.
Zobacz też: Oława: Pijany kierowca potrącił dwóch nastolatków na przejściu dla pieszych



