Nietypowe zatrzymanie w Bogatyni. Kierowca miał... 7 zakazów prowadzenia auta - Dolnyslaskinfo.pl

Nietypowe zatrzymanie w Bogatyni. Kierowca miał… 7 zakazów prowadzenia auta

40-latek zdecydowanie wyróżnia się na tle innych zatrzymanych kierowców. W końcu nie codziennie się zdarza, by funkcjonariusze spotkali kierowcę, na którego nałożono aż 7 aktywnych sądowych zakazów kierowania pojazdami.
7 zakazów prowadzenia auta
fot. KPP Zgorzelec

Wsiadł za kółko pomimo zakazu. 7 zakazów

Niezwykłego zatrzymania dokonali funkcjonariusze z Bogatyni. To właśnie na terenie tej gminy policjanci zauważyli kierowcę samochodu Audi. Jak się okazało, mundurowi wykazali się tutaj nie lada wyczuciem, gdyż udało im się trafić na prawdziwe “znalezisko”.

Zobacz też: Zgorzelec: Znaleziono zwłoki w garażu. Zatrzymano dwóch mężczyzn

Jak się okazało, za kierownicą samochodu znajdował się 40-letni mieszkaniec powiatu zgorzeleckiego, który absolutnie nie powinien się znajdować w tym pojeździe. Na zatrzymanego mężczyznę nałożono aż 7 sądowych zakazów kierowania pojazdami. Co ciekawe, złamanie wielokrotnego zakazu to nie jedyna “atrakcja”, do której dotarli funkcjonariusze.

Mężczyzna już wcześniej był poszukiwany przez sąd, gdyż nie stawił się do odbycia kary roku i 8 miesięcy pozbawienia wolności. Obecnie znajduje się w areszcie. Za wielokrotne złamanie zakazu prowadzenia pojazdów grozi mu teraz aż 5 lat więzienia.

Więcej z Dolnyslaskinfo.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *