Ferie 2023. Kontrola autokarów w województwie dolnośląskim. Gdzie znajdują się punkty? - Dolnyslaskinfo.pl

Ferie 2023. Kontrola autokarów w województwie dolnośląskim. Gdzie znajdują się punkty?

Już w lutym rozpoczynają się ferie w województwie dolnośląskim. Warto, aby wyjazdy najmłodszych na obozy i kolonie były bezpieczne. Jak można zgłosić autokar do kontroli?
Ferie 2023. Kontrola autokarów w województwie dolnośląskim. Gdzie znajdują się punkty?
Ferie 2023. Kontrola autokarów w województwie dolnośląskim. Gdzie znajdują się punkty?, fot. pixabay.com [zdjęcie poglądowe]

Już niedługo na terenie dolnego śląska rozpoczną się Ferie Zimowe 2023. To czas, kiedy najmłodsi udadzą się na obozy lub kolonie. Warto, aby taki wyjazd był bezpieczny, a osoby najbliższe były spokojne o swoje pociechy.

Kontrola autokarów w województwie dolnośląskim. Gdzie znajdują się punkty?

Ferie zimowe w województwie dolnośląskim będą trwały od 13 lutego do 26 lutego. To czas, w którym nasze pociechy udają się na obozy i zimowiska. Rodzice troszczą się o dzieci i pragną, aby wypoczynek był bezpieczny.

Na większość obozów i zimowisk dzieci udają się autokarami. Kluczem do zachowania bezpieczeństwa jest poddanie autokaru do kontroli. Na terenie województwa dolnośląskiego zajmują się nią funkcjonariusze z Komend Powiatowych lub Miejskich

Jeśli chcemy poddać kontroli autokar, którym nasze dzieci jadą na ferie wystarczy zadzwonić pod numery telefonu, które widnieją obok miejscowości, z której pochodzimy.

Punkty kontroli na Dolnym Śląsku

Punkty kontroli na Dolnym Śląsku
Punkty kontroli na Dolnym Śląsku, fot. policja.gov.pl
Punkty kontroli na Dolnym Śląsku
Punkty kontroli na Dolnym Śląsku, fot. policja.gov.pl
Źródło: Media

Więcej z Dolnyslaskinfo.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *