Policja otrzymała nowe samochody. 12 hybrydowych aut wyjedzie na drogi Dolnego Śląska - Dolnyslaskinfo.pl

Policja otrzymała nowe samochody. 12 hybrydowych aut wyjedzie na drogi Dolnego Śląska

Nowe samochody będą służyć mundurowym w patrolowaniu ulic i dróg Dolnego Śląska. Łącznie do dolnośląskiej floty trafiło kolejne 12 pojazdów.
fot. Policja Dolnośląska

Odpowiednie wyposażenie jest niezbędne dla skutecznej pracy policjantów. Zaliczamy do niego przede wszystkim samochody, które pomagają m.in. w patrolowaniu ulic.

Dolnośląska policja ogłosiła, że jej flotę zasiliło kolejne 12 samochodów osobowych. Nowe, hybrydowe pozwolą również ograniczyć emisję spalin.

Zobacz też: Jelenia Góra: Złodziej wyniósł towar ze sklepu i uciekł. Zatrzymała go policja

Gdzie będą wykorzystywane nowe samochody hybrydowe?

12 samochodów hybrydowych zasiliło flotę policji na Dolnym Śląśku

Nowe pojazdy to samochody marki Toyota. Samochody z modelu Corolla mogą pochwalić się ekologicznym napędem hybrydowym.

Nowe pojazdy będą służyć na ulicach m.in.:

  • Wrocławia
  • Oleśnicy
  • Trzebnicy
  • Głogowa
  • Kamiennej Góry
  • Lubania
  • Lubina
  • Lwówka Śląskiego
  • Milicza
  • oraz Oleśnicy

Koszt jednego samochodu wyniósł aż 147 tysięcy złotych.

Źródło: media

Więcej z Dolnyslaskinfo.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *