Policja otrzymała nowe samochody. 12 hybrydowych aut wyjedzie na drogi Dolnego Śląska
Nowe samochody będą służyć mundurowym w patrolowaniu ulic i dróg Dolnego Śląska. Łącznie do dolnośląskiej floty trafiło kolejne 12 pojazdów.

Odpowiednie wyposażenie jest niezbędne dla skutecznej pracy policjantów. Zaliczamy do niego przede wszystkim samochody, które pomagają m.in. w patrolowaniu ulic.
Dolnośląska policja ogłosiła, że jej flotę zasiliło kolejne 12 samochodów osobowych. Nowe, hybrydowe pozwolą również ograniczyć emisję spalin.
Zobacz też: Jelenia Góra: Złodziej wyniósł towar ze sklepu i uciekł. Zatrzymała go policja
Gdzie będą wykorzystywane nowe samochody hybrydowe?
12 samochodów hybrydowych zasiliło flotę policji na Dolnym Śląśku
Nowe pojazdy to samochody marki Toyota. Samochody z modelu Corolla mogą pochwalić się ekologicznym napędem hybrydowym.
Nowe pojazdy będą służyć na ulicach m.in.:
- Wrocławia
- Oleśnicy
- Trzebnicy
- Głogowa
- Kamiennej Góry
- Lubania
- Lubina
- Lwówka Śląskiego
- Milicza
- oraz Oleśnicy
Koszt jednego samochodu wyniósł aż 147 tysięcy złotych.



